Smyril Line kontorer

Smyril Line har hovedkontor i Tórshavn på Færøerne. Derudover har vi filialer i Danmark, Island, Tyskland og Holland.

Danmark

Smyril Line Danmark
Erik Sondrupsvej 10-12
9850 Hirtshals
Danmark

Tel: +45 96 55 85 00
Fax: +45 96 55 85 01
booking@smyrilline.dk

Færøerne (hovedkontor)

Smyril Line p/f
Yviri við Strond 1
P.O.Box 370

110 Tórshavn
Færøerne

Tel: +298 345900
Fax: +298 345901
office@smyrilline.fo

Tyskland

Smyril Line Tyskland
Sell Speicher Wall 55
24103 Kiel
Tyskland

Tel: +49 431-200886
Fax: +49 431-2008870
info@smyrilline.de

Island

Smyril Line Island
Klettháls 1
110 Reykjavík
Island

Tel: +354 470 2803
booking@smyrilline.is

Holland

Smyril Line Holland
Willem Alexanderhof 1a
3331 AS Zwijndrecht
Holland

Tel: +31 (0)78-6198525
info@smyrilline.nl

Kontakt os

  • Vælg land
Smyril Line Danmark
Oddfríð Petersen Salgs og marketing leder Oddfríð Petersen +298 345908
opetersen@smyrilline.dk
Rikke Engbjerg Rejsekonsulent Rikke Engbjerg +45 96 55 85 04
rikke.e@smyrilline.dk
Katja Kallmayer Pedersen Rejsekonsulent Katja Kallmayer Pedersen +45 96 55 85 02
katja@smyrilline.dk
Heidi Andersen Rejsekonsulent Heidi Andersen +45 96 85 55 03
heidi.a@smyrilline.dk
Management
Jens Meinhard Rasmussen CEO Jens Meinhard Rasmussen +298 34 59 02
jmr@smyrilline.fo
Eyðdis Hartmann Niclasen Executive Assistant Eyðdis Hartmann Niclasen +298 23 59 10
eyn@smyrilline.fo
Finance
Nina Djurhuus Finance Department Manager Nina Djurhuus +298 34 59 31
ninad@smyrilline.fo
Bartal Højgaard Finance Manager Bartal Højgaard +298 34 59 53
bartal@smyrilline.fo
Tórður Bærentsen Accounting and Software Development Tórður Bærentsen +298 34 59 39
tordur@smyrilline.fo
Teresa Joensen Accounting Teresa Joensen +298 34 59 34
ter.jo@smyrilline.fo
Miriam Vinther Egholm Accounting Miriam Vinther Egholm +298 34 59 36
miriam.e@smyrilline.fo
Herbjørg Pálsdóttir Accounting Herbjørg Pálsdóttir +298 34 59 35
herbjorg@smyrilline.fo
Danvør Zachariassen Accounting Danvør Zachariassen +298 34 59 32
danvor@smyrilline.fo
Elna Árting Accounting Elna Árting +298 34 59 37
foelna@smyrilline.fo
IT
Sámal Olsen IT Manager Sámal Olsen +298 34 59 90
kt@smyrilline.fo
Jógvan Páll Hansen IT Technician Jógvan Páll Hansen +298 34 59 91
jphansen@smyrilline.fo
Tummas Andreasen Software Developer Tummas Andreasen
tummas.a@smyrilline.fo
Mikkjal Thomsen System Administrator Mikkjal Thomsen +298 23 59 28
mikkjalt@smyrilline.fo
Eyðun H. Højgaard Digital Business and IT Eyðun H. Højgaard +298 34 59 29
eydun@smyrilline.fo
Theodor Sólbjørg Lead Software Engineer Theodor Sólbjørg +298 23 59 43
theos@smyrilline.fo
Sales and Marketing
Henny á Líknargøtu Salgs- og marketingleder Henny á Líknargøtu +298 345903
henny@smyrilline.fo
Martin D. Joensen Sales Manager, Faroe Islands Martin D. Joensen +298 34 59 20
martinj@smyrilline.fo
Rúna á Heygum Booking Assistant Rúna á Heygum +298 34 59 18
runah@smyrilline.fo
Heidi Nolsøe Booking Assistant Heidi Nolsøe +298 34 59 16
heidin@smyrilline.fo
Rita Berg Space Manager Rita Berg +298 34 59 13
ritab@smyrilline.fo
Junie Hansen Product Manager Junie Hansen +298 34 59 38
junie@smyrilline.fo
Amy Djurhuus Streymoy Product Assistant Amy Djurhuus Streymoy +298 23 59 21
ads@smyrilline.fo
Randi V. Hansen Web Co-ordinator Randi V. Hansen +298 23 59 25
randiv@smyrilline.fo
Karis við Brúgv Graphic Designer and Co-ordinator Karis við Brúgv +298 52 16 17
karis@smyrilline.fo
Andri Gerðisá Graphic Designer Andri Gerðisá +298 23 59 24
andri@smyrilline.fo
Hanna Ólavsdóttir Jacobsen Apprentice in Graphic Design Hanna Ólavsdóttir Jacobsen +298 23 59 26
hanna@smyrilline.fo
Maritime Operations
Jóhan av Reyni Maritime Director Jóhan av Reyni +298 34 59 58
johanavr@smyrilline.fo
Petur á Dul Technical Manager Petur á Dul +298 34 59 17
peturadul@smyrilline.fo
Svein í Heiðunum Service and Quality Manager Svein í Heiðunum +298 34 59 11
sih@smyrilline.fo
Jógvan í Dávastovu Maritime Operations Jógvan í Dávastovu +298 34 59 66
jogvand@smyrilline.fo
Kristian Dahl HSEQ Manager Kristian Dahl +298 34 59 69
kristian@smyrilline.fo
Purchase
Sigmundur H. í Dali Purchase and Promotion Manager Sigmundur H. í Dali +298 34 59 09
sigmundur@smyrilline.fo
Rakul Djurhuus Purchase Coordinator Rakul Djurhuus +298 34 59 81
rakul.j@smyrilline.fo
Human Resource
Hjørdis í Dávastovu Human Resource Manager Hjørdis í Dávastovu +298 34 59 50
hjordis@smyrilline.fo
Hildur Jacobsen (on maternity leave) Human Resource Adviser Hildur Jacobsen (on maternity leave) +298 34 59 52
hildur.j@smyrilline.fo
Halla Skylv Midjord Human Resource Developer Halla Skylv Midjord +298 34 59 51
halla@smyrilline.fo
Smyril Line Tyskland
Country Manager Börge Muxfeldt +49 4312008872
B.Muxfeldt@Smyrilline.de
Grupper André Demin +49 4312008873
A.Demin@Smyrilline.de
Booking Janina Gehrmann +49 4312008876
J.Gehrmann@smyrilline.de
Smyril Line Island
Linda Björk Jóhannsdóttir Sales and marketing Linda Björk Jóhannsdóttir +354 470 2803
lindabjork@smyrilline.fo
Linda Gunnlaugsdóttir Director Iceland Linda Gunnlaugsdóttir +354 470 2810
+354 860 9920
linda@cargo.fo
Diljá Jónsdóttir Sales Diljá Jónsdóttir +354 470 2802
dilja@smyrilline.is
Holland
Office manager Astrid Ouwendijk +31-(0)78-6-198525
info@smyrilline.nl
Production and sales Laura Gijbels +31-(0)78-6-198525
info@smyrilline.nl
Production and sales Leontine Gouman +31-(0)78-6-198525
info@smyrilline.nl

Bliv inspireret

Vil du modtage løbende information om gode tilbud er det nemt! Du tilmelder dig blot vores nyhedsbrev og får så en e-mail, når vi har specielt gode tilbud og nyheder. 

Bestil gratis katalog

Udfyld venligst felterne for at modtage dit gratis katalog