Smyril Line kontorer

Smyril Line har hovedkontor i Tórshavn på Færøerne. Derudover har vi filialer i Danmark, Island og Tyskland.

Danmark

Smyril Line Travel A/S
Erik Sondrupsvej 10-12
9850 Hirtshals
Danmark

Tel: +45 96 55 85 00
booking@smyrilline.dk

Færøerne (hovedkontor)

Smyril Line p/f
Yviri við Strond 1
P.O.Box 370

110 Tórshavn
Færøerne

Tel: +298 345900
Fax: +298 345901
office@smyrilline.fo

Tyskland

Smyril Line
Sell Speicher Wall 55
24103 Kiel
Tyskland

Tel: +49 431-200886
info@smyrilline.de

Island

Smyril Line
Klettháls 1
110 Reykjavík
Island

Tel: +354 470 2803
booking@smyrilline.is

Kontakt os

  • Vælg land
Smyril Line Danmark
Oddfríð Petersen. Salgs og marketing leder Oddfríð Petersen +298 345908
opetersen@smyrilline.dk
Rikke Engbjerg. Rejsekonsulent Rikke Engbjerg +45 96 55 85 04
rikke.e@smyrilline.dk
Katja Kallmayer Pedersen. Rejsekonsulent Katja Kallmayer Pedersen +45 96 55 85 02
katja@smyrilline.dk
Heidi Andersen. Rejsekonsulent Heidi Andersen +45 96 55 85 03
heidi.a@smyrilline.dk
Management
Jens Meinhard Rasmussen. CEO Jens Meinhard Rasmussen +298 34 59 02
jmr@smyrilline.fo
Eyðdis Hartmann Niclasen. Executive Assistant Eyðdis Hartmann Niclasen +298 23 59 10
eyn@smyrilline.fo
Finance
Nina Djurhuus. Finance Department Manager Nina Djurhuus +298 34 59 31
ninad@smyrilline.fo
Bartal Højgaard. Finance Manager Bartal Højgaard +298 34 59 53
bartal@smyrilline.fo
Tórður Bærentsen. Accounting and Software Development Tórður Bærentsen +298 34 59 39
tordur@smyrilline.fo
Teresa Joensen. Accounting Teresa Joensen +298 34 59 33
ter.jo@smyrilline.fo
Miriam Vinther Egholm. Accounting Miriam Vinther Egholm +298 34 59 36
miriam.e@smyrilline.fo
Herbjørg Pálsdóttir. Accounting Herbjørg Pálsdóttir +298 34 59 35
herbjorg@smyrilline.fo
Danvør Zachariassen. Accounting Danvør Zachariassen +298 34 59 32
danvor@smyrilline.fo
Elna Árting. Accounting Elna Árting +298 34 59 37
foelna@smyrilline.fo
IT
Sámal Olsen. IT Manager Sámal Olsen +298 34 59 90
kt@smyrilline.fo
Jógvan Páll Hansen. IT Technician Jógvan Páll Hansen +298 34 59 91
jphansen@smyrilline.fo
Tummas Andreasen. Software Developer Tummas Andreasen
tummas.a@smyrilline.fo
Mikkjal Thomsen. System Administrator Mikkjal Thomsen +298 23 59 28
mikkjalt@smyrilline.fo
Peter Ritter. IT Supporter Peter Ritter +298 23 59 23
peterr@smyrilline.fo
Eyðun H. Højgaard. Digital Business and IT Eyðun H. Højgaard +298 34 59 29
eydun@smyrilline.fo
Theodor Sólbjørg. Lead Software Engineer Theodor Sólbjørg +298 78 81 88
theos@smyrilline.fo
Sales and Marketing
Henny á Líknargøtu. Director Travel Henny á Líknargøtu +298 345903
henny@smyrilline.fo
Martin D. Joensen. Sales Manager, Faroe Islands Martin D. Joensen +298 34 59 20
martinj@smyrilline.fo
Rúna á Heygum. Booking Assistant Rúna á Heygum +298 34 59 18
runah@smyrilline.fo
Heidi Nolsøe. Booking Assistant Heidi Nolsøe +298 34 59 16
heidin@smyrilline.fo
Junie Hansen. Product Manager Junie Hansen +298 34 59 38
junie@smyrilline.fo
Amy Djurhuus Streymoy. Product Assistant Amy Djurhuus Streymoy +298 23 59 21
ads@smyrilline.fo
Randi V. Hansen. Online Co-ordinator Randi V. Hansen +298 23 59 25
randiv@smyrilline.fo
Karis við Brúgv. Graphic Designer and Co-ordinator Karis við Brúgv +298 52 16 17
karis@smyrilline.fo
Andri Gerðisá. Graphic Designer Andri Gerðisá +298 23 59 24
andri@smyrilline.fo
Hanna Ólavsdóttir Jacobsen. Apprentice in Graphic Design Hanna Ólavsdóttir Jacobsen +298 23 59 26
hanna@smyrilline.fo
Maritime Operations
Jóhan av Reyni. Maritime Director Jóhan av Reyni +298 34 59 58
johanavr@smyrilline.fo
Petur á Dul. Technical Manager Petur á Dul +298 34 59 17
peturadul@smyrilline.fo
Svein í Heiðunum. Service and Quality Manager Svein í Heiðunum +298 34 59 11
sih@smyrilline.fo
Jógvan í Dávastovu. Maritime Operations Jógvan í Dávastovu +298 34 59 66
jogvand@smyrilline.fo
Purchase
Sigmundur H. í Dali. Purchase and Promotion Manager Sigmundur H. í Dali +298 34 59 09
sigmundur@smyrilline.fo
Rakul Djurhuus<br>(on maternity leave). Purchase Coordinator Rakul Djurhuus
(on maternity leave)
+298 34 59 81
rakul.j@smyrilline.fo
Børge Persson. Purchase Coordinator Børge Persson +298 34 59 59
bp@smyrilline.fo
Human Resource
Hjørdis í Dávastovu. Human Resource Manager Hjørdis í Dávastovu +298 34 59 50
hjordis@smyrilline.fo
Halla Skylv Midjord. Human Resource Developer Halla Skylv Midjord +298 34 59 51
halla@smyrilline.fo
Smyril Line Tyskland
Rike Staub. Sales & Office Manager Rike Staub +49 4312008872
rike@smyrilline.de
Janina Gehrmann. Booking Janina Gehrmann +49 4312008876
janina@smyrilline.de
Svenja Bichbäumer. Booking Svenja Bichbäumer +49 4312008876
svenja@smyrilline.de
André Demin. Grupper André Demin +49 4312008873
A.Demin@Smyrilline.de
Marcel Fitsch. Booking Marcel Fitsch +49 4312008874
marcel@smyrilline.de
Smyril Line Island
Óskar Sveinn Friðriksson. Director Iceland Óskar Sveinn Friðriksson +354 773 1802
oskar@cargo.fo
Linda Björk Jóhannsdóttir. Sales and marketing Linda Björk Jóhannsdóttir +354 470 2803
lindabjork@smyrilline.fo
Diljá Jónsdóttir. Sales and customer service Diljá Jónsdóttir +354 470 2802
dilja@smyrilline.is
Egill Árnason. Sales and customer service Egill Árnason +354 470 2809
egill@smyrilline.fo

Bestil gratis katalog

Udfyld venligst felterne for at modtage dit gratis katalog

Ja, jeg vil gerne modtage nyheder og gode tilbud fra Smyril Line direkte i min indboks.